detektyw tło

Prywatny detektyw Wykrywacz

Detektyw Warszawa WYKRYWACZ

O nas - trochę informacji

Jesteśmy licencjonowaną firmą detektywistyczną działającą na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej prowadzonym przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Posiadamy uprawnienia do świadczenia usług detektywistycznych na terenie Polski i Europy. Nasza działalność obejmuje szerokie spektrum zagadnień między innymi; wykrywanie zdrad, sprawy alimentacyjne, sprawy majątkowe, ukrywanie dłużników , obserwacja osób, sprawdzanie pracowników. To tylko wycinek naszej szerokiej oferty usług detektywistycznych.

  • 1015 zakończonych spraw
  • 100% dyskrecji
  • Konkurencyjne ceny
  • Darmowa konsultacja
  • Doświadczeni detektywi
  • Ponad 30 lat doświadczenia

1015

Zakończonych spraw
wyrok sądowy sprawa rozwodowa
..

Odpowiedzialność

Dodatkowo posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności detektywistycznej. Naszym klientom przedstawiamy do wglądu wszystkie niezbędne zezwolenia. Gwarantujemy rzetelne i profesjonalne usługi w zakresie usług detektywistycznych. Klientem zapewniamy pełną dyskrecję i pomoc. Każdą sprawę traktujemy odpowiedzialnie i z należytą starannością.
Trzydziestoletnie letnie doświadczenie pozwala pokazać klientowi jakie elementy naszych działań są dla jego sprawy najistotniejsze, oraz jakie kroki powinien podjąć zleceniodawca sam.

Rzetelność

Kierujemy się zasadą rzetelności. Staramy się zrobić coś raz a dobrze, niż powtarzać czynność wielokrotnie, z miernym skutkiem, tracąc przy tym czas i mnożąc koszty. Dlatego czynności obserwacyjne, a także inne działania detektywistyczne, prowadzone są przez odpowiednio dobrane zespoły detektywów popartym doświadczeniem i praktyką nabytą w Wydziałach Operacyjnych, Wywiadowczych i Kryminalnych. Nasze zaangażowanie w pracy wynika z merytorycznego przygotowania oraz profesjonalnego podejścia do każdego zlecenia. Każda sprawa jest traktowana indywidualnie, poświęcamy jej niezbędną ilość czasu, aby zamawiający usługę był w pełni usatysfakcjonowany.

Uczciwość

Przyjmujemy do realizacji tylko takie zadania, w których widzimy możliwość udzielenia klientowi pomocy w rozwiązaniu jego problemu. Podczas realizacji zleconego zadania będą Państwo informowani o postępach w sprawie, ponieważ istotny jest obustronny kontakt z Klientem. Sposoby i środki działań dobierane są indywidualnie do specyfiki i rodzaju sprawy tak aby wykonana została szybko i sprawnie – na ile to możliwe, a zarazem z oczekiwanym efektem. W razie potrzeby detektyw jest gotowy uczestniczyć w postępowaniu sądowym a materiały zgromadzone podczas czynności stanowią mocny materiał dowodowy praktycznie niemożliwy do podważenia przez stronę przeciwną. Dlatego też przeważnie sądy kwalifikują nasze dowody w postępowaniach bez naszego wzywania.
Zachęcamy Państwa do wybrania naszego biura detektywistycznego i powierzenie nam swoich problemów, a my postaramy się rozwiązać je jak najlepiej potrafimy.

Doświadczenie

Trzydziestotoletnie doświadczenie w wydziałach o charakterze operacyjnym, wywiadowczym i kryminalnym oraz szereg kursów, szkoleń i działań przekładają się na dalsze osiągnięcia i wyniki w pracy detektywa. Mając odpowiednie doświadczenie i wiedzę procesową wskażemy właściwy sposób postępowania przed organami i instytucjami państwowymi. W przypadku trudności skontaktujemy z właściwym prawnikiem, doradcą, specjalistą bądź biegłym. Po zakończeniu działań Zleceniodawca otrzymuje pełny komunikat pod nazwą „Sprawozdanie końcowe”, zawierający szczegółową informację o przebiegu i wynikach podejmowanych czynności oraz załączniki w postaci nagrań foto – video i innych zebranych materiałów i dowodów
Biuro Detektywistyczne WYKRYWACZ łączy w sobie wszystkie cechy i umiejętności jakie powinien mieć profesjonalny detektyw.

Detektyw Warszawa WYKRYWACZ

Wykorzystaj naszą skuteczność i doświadczenie

Możesz polegać na naszej dyskrecji , Twoje dane i sprawa są w 100% bezpieczne. Każdy przypadek analizujemy z niezwykłą starannością.

Biuro Detektywistyczne WYKRYWACZ traktuje każdego klienta z należytą dbałością, naszym priorytetem jest sprostać wymaganiom i sprawić, aby każdy klient był maksymalnie zadowolony.

Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów prywatnych jak i podmiotów gospdarczych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług kancelarie adwokackie, firmy ubezpieczeniowe, korporacje, koncerny, urzędy, zakłady pracy itp.

umowa-zadowolenie

Nasze dokonania

Fakty

Przez cały okres działalności agencja detektywistyczna Wykrywacz, rozwiązała mnóstwo spraw, zgromadziła ponad 30GB danych cyfrowych i obsłużyła skutecznie ponad 1000 zadowolonych klientów z dziesięciu województw w Polsce.

0

Zamknięte sprawy

0

Trwające sprawy

0

Działania operacyjne

0

Dane cyfrowe GB

0

Konsultacji i porad

0

Zadowoleni Klienci

30

lat doświadczenia
Witamy na stronie

Jesteśmy licencjonawanymi detektywami.

Jesteśmy licencjonowanym biurem detektywistycznym, nr licencji 3647.
Zebrane dowody są na tyle przekonujące ,że nasi Klienci nie mają później żadnego problemu, aby wyegzekwować swoje stanowisko na drodze sądowej lub zadawalającej ugody, 99% zadowolonych Klientów - ten wynik mówi sam za siebie. Nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych i usług i chętnie nas polecają innym.

Dowody zdrady

Dostarczamy wiarygodne dowody mające istotne znaczenie przy sądowym orzekaniu o winie.

Poszukiwanie osób

Poszukiwanie osób zaginionych, bądź ukrywających sie przed rodziną lub wierzycielami.

Wywiad gospodarczy

Sprawdzanie wskazanych podmiotów gospodarczych, kondycji finansowej i wiarygodności biznesowej.