Współpraca

Współpraca

uścisk dłoni

Kompetencje Biura Detektywistycznego WYKRYWACZ

Profesja detektywa łączy w sobie umiejętności z wielu różnych dziedzin. W zawodzie tym ważna jest zdolność logicznego myślenia, brak podatności na emocje, umiejętność pracy w stresie, opanowanie, analizowanie, przewidywanie, stawianie hipotez, a także sprawność fizyczna i wiedza z zakresu prawa oraz technik operacyjnych, wywiadowczych i dochodzeniowo śledczych. Detektyw to osoba bardzo wszechstronna i nastawiona na ciągłe dokształcanie się. Zjawisko postępu technicznego wymusza posiadanie kompetencji obsługi wielu specjalistycznych urządzeń: lokalizatory pojazdów GPS, mikrofony kierunkowe, ukryte miniaturowe kamery, itd. Wielokrotnie detektywi spotykają się z różnymi powiązaniami figurantów z osobami w miejscowym małym otoczeniu jak miasteczka, wsie, małe gminy co powinno preferować wynajęcie detektywa z innej większej miejscowości, miasta nieznanego który jest nieznany w danej społeczności.
Biuro Detektywistyczne WYKRYWACZ łączy w sobie wszystkie te cechy i umiejętności. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w wydziałach o charakterze operacyjnym, wywiadowczym i kryminalnym oraz szereg kursów, szkoleń i działań przekładają się na dalsze osiągnięcia i wyniki w pracy detektywa.

Współpraca z Biurem Detektywistycznym WYKRYWACZ

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i współpracy kancelarie adwokackie, firmy ubezpieczeniowe, korporacje, koncerny, zakłady pracy, spółdzielnie, urzędy oraz inne podmioty gospodarcze i osoby prywatne z terenu Polski, Europy i Azji ,a także innych zakątków świata.
Zainteresowanych prosimy o kontakt meilowy lub telefoniczny.