tło detektyw

Usługi detektywistyczne

Poszukiwanie osób

Poszukiwania osób zaginionych bądź ukrywających się przed rodziną lub wierzycielami mienia i utraconego mienia, majątku przy sprawach alimentacyjnych i rozwodowych (w tym majątku ukrytego), ustalenie miejsca przebywania, ustalanie miejsca zamieszkania, ustalanie miejsca pracy, poszukiwanie świadków zdarzeń.

Działamy bardzo dyskretnie i skutecznie!

Zaginięcie osoby to bardzo ciężkie chwile dla bliskich, niemniej jednak powinniśmy działać bardzo rozważnie. Każdy błąd na tym etapie może nieść za soba poważne następstwa.

Wykrywanie zdrady

Naruszenie zasad związku małżeńskiego może być druzgocące dla partnera zarówno pod względem fizycznym i psychicznym, dlatego należy wykazać się w tej materii dużym profesjonalizmem i empatią. Biuro detektywistyczne Wykrywacz sprawdza niewierność małżonków, partnerów, synowych, zięciów, sprawdzanie kont na portalch randkowych. Dostarczmy dowody mające istotne znaczenie przy sądowym orzekaniu o winie. Wykrywanie oszustw matrymonialnych. Sprawdzanie przyszłych kandydatów na męża lub żonę.

Sprawy majątkowe

Ustalenie stanu majątkowego firmy lub osoby. Sprawdzanie płynności finansowej kontrahenta. Sprawdzanie autentyczności dokumentów finansowych. Ujawnianie źródeł dochodu. Oszustwa ubezpieczeniowe – fikcyjne zawyżanie strat przez klientów, oszustwa finansowe i wyłudzenia.

Sprawy rodzinne

Ustalanie kontaktów dziecka, badanie substancji znalezionych przy dziecku pod kątem zawartości narkotyków i wykonywanie testów na obecność narkotyków w organizmie, obserwacja towarzystwa w jakim się obraca dziecko, ochrona osobista dzieci, sprawdzenie kandydatki na opiekunkę, sprawdzanie gospodyń domowych, fotografia dnia osoby.

Bezpieczeństwo w firmie

Ustalanie sprawców kradzieży i nadużyć, ustalanie pracowników dokonujących wewnątrz firmowych kradzieży i przywłaszczeń oraz działających na niekorzyść firmy, wszechstronny wywiad dotyczący nowo zatrudnianego pracownika, sprawdzanie uczciwości, wiarygodności i przeszłości kryminalnej zatrudnianych osób, sprawdzanie pracowników przebywających na zwolnieniach lekarskich, sprawdzanie przebiegu kariery zawodowej, monitorowanie poruszania się aut służbowych, rozpoznawanie i przeciwdziałanie zagrożeniom w biznesie.

Obserwacja osób

Obserwacja osób; Przestępstwa przeciwko zdrowiu, Zabójstwa, Porwania, Kradzieże, Wymuszenia, Groźby karalne, Włamania, Podpalenia, Fałszerstwa, Obserwacja miejsc, Dokumentacja przypadków mobbingu i molestowania seksualnego Inne usługi zgodne z zapotrzebowaniem klientów. Inne nietypowe zlecenia - po konsultacji z biurem.

Wykrywanie elektroniki detektywistycznej

Wykrywanie kamer i podsłuchów w miejscu zamieszkania lub Firmie, kontrola miejsc w których mogą się znajdować podsłuchy i kamery, wykrywanie i deaktywacja kamer oraz podsłuchów, wykrywanie innego sprzętu elektronicznego. Oferujemy profesjonalne usługi polegające na lokalizacji i identyfikacji urządzeń szpiegowskich. Do lokalizacji używamy wyspecjalizowanych przyrządów mierniczych, zaprojektowanych głównie w tym celu. Nasza usługa uwzględnia również przegląd fizyczny wskazanych pomieszczeń, przegląd instalacji elektrycznej (gniazdka, listwy maskujące, listwy przeciwprzepięciowe/przedłużacze), przegląd urządzeń elektrycznych (telefony stacjonarne, drukarki, skanery, lampy itp.). Nasza firma posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży urządzeń szpiegowskich. Jesteśmy producentem nadajników podsłuchowych oraz miniaturowych kamer, mikro dyktafonów itp. Doskonale orientujemy się w bogatej ofercie rynku urządzeń detektywistycznych specjalnego zastosowania. Jeśli w Państwa firmie znajduje się potencjalnie niebezpieczne urządzenie, my z pewnością je znajdziemy. Po zakończonej pracy zawsze otrzymują Państwo szczegółowy raport z wykonanych prac. Pobierz pełną ofertę.

Montaż urządzeń w samochodach

Montujemy kamery, dyktafony , urządzenia GPS aby klient miał pewność co dzieje się w jego samochodzie, gdzie obecnie przebywa, gdy użytkowywuje go jego mąż, żona, pracownik, przyjaciele. Fabrycznie montowany GPS można łatwo namierzyć i w każdej chwili wyłączyć lub wymontować i zamontować w innym miejscu oszukując w ten sposób właściciela pojazdu. Nasz sprzęt jest kamuflowany, niewidoczny i nie przypominający ogólnie dostępnego sprzętu jaki jest montowany fabrycznie czy w warsztatach.

Usługi dodatkowe

Oferujemy profesjonalne systemy monitoringu CCTV/IP. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm, korporacji i instytucji. Nasze rozwiązania zawsze staramy się dopasować do potrzeb klienta i jego możliwości finansowych. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy sprawdzonymi rozwiązaniami, charakteryzującymi się niską awaryjnością i długą żywotnością. Prócz tworzenia całkowicie nowych systemów, oferujemy również usługę modernizacji istniejących instalacji. Każdorazową wycenę poprzedza wizja lokalna. Pozwala to na dokładne określenie rodzaju sprzętu oraz sposobu instalacji. System uniwersalny nie istnieje. Urządzenia należy dopasować do środowiska pracy. Nasza usługa może być kompleksowa. Dostarczamy dopasowane podzespoły i stworzymy monitoring optymalny dla danej lokalizacji. Możemy również zainstalować sprzęt zakupiony przez klienta.

Systemy alarmowe – montaż i modernizacja

Dobry system alarmowy to podstawowy element bezpieczeństwa. Dobrze dobrane elementy, długa żywotność i niska awaryjność podzespołów to nasz priorytet. Oferujemy montaż alarmów renomowanych producentów. System możemy stworzyć od podstaw lub zmodernizować istniejącą instalację. Zajmujemy się instalacją prostych systemów, przeznaczonych do mieszkań lub domów, firm, biur oraz rozbudowanych alarmów do zastosowań przemysłowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić rozwiązania, które sprawdziły się na przestrzeni lat. W ofercie znajdą Państwo alarmy oparte o powiadomienie GSM oraz nowoczesne systemy z powiadomieniem na aplikacje telefoniczne.

Kontrola dostępu i czasu pracy

Nasze usługi skierowane są do małych i dużych firm, korporacji oraz instytucji. W ofercie znajdą Państwo profesjonalne rozwiązania, renomowanych producentów. System kontroli dostępu możemy oprzeć o czytnik kart, kody wprowadzane za pomocą panelu,chipy magnetyczne. Prócz klasycznych rozwiązań istnieje możliwość zastosowania nowoczesnych technologii opartych o analizę cech biometrycznych (np. geometria dłoni, skaner tęczówki/siatkówki oka lub czytnik linii papilarnych).

Instalacja i modernizacja sieci LAN, konfiguracja routerów

Dobrze zaprojektowana instalacja sieci komputerowej to ważny element w komunikacji w małych i dużych firmach. Zaprojektujemy nową sieć lub zmodernizujemy już istniejącą. Oferujemy systemy oparte o rozwiązania bezprzewodowe (najczęściej stosowane w mieszkaniach lub domach) oraz przewodowe (firmy, instytucje i korporacje). Podejmiemy się instalacji tras przewodów lub zaprojektujemy całą infrastrukturę (switche, serwery, routery).