O nas

miasto warszawa

Detektyw WYKRYWACZ Warszawa

Jesteśmy licencjonowaną firmą detektywistyczną działającą na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej prowadzonym przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Posiadamy uprawnienia do świadczenia usług detektywistycznych na terenie Polski i Europy. Nasza działalność obejmuje szerokie spektrum zagadnień między innymi; wykrywanie zdrad, sprawy alimentacyjne, sprawy majątkowe, ukrywanie dłużników , obserwacja osób, sprawdzanie pracowników. To tylko wycinek naszej szerokiej oferty usług detektywistycznych.

  • 99% zakończonych spraw
  • 100% dyskrecji
  • Konkurencyjne ceny
  • Darmowa konsultacja
  • Doświadczeni detektywi
  • Ponad 30 lat doświadczenia

Zaufało nam już ponad 1000 Klientów

Odpowiedzialność

Dodatkowo posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności detektywistycznej. Naszym klientom przedstawiamy do wglądu wszystkie niezbędne zezwolenia. Gwarantujemy rzetelne i profesjonalne usługi w zakresie usług detektywistycznych. Klientem zapewniamy pełną dyskrecję i pomoc. Każdą sprawę traktujemy odpowiedzialnie i z należytą starannością.
Dwudziestoparo letnie doświadczenie pozwala pokazać klientowi jakie elementy naszych działań są dla jego sprawy najistotniejsze, oraz jakie kroki powinien podjąć zleceniodawca sam.

Rzetelność

Kierujemy się zasadą rzetelności. Staramy się zrobić coś raz a dobrze, niż powtarzać czynność wielokrotnie, z miernym skutkiem, tracąc przy tym czas i mnożąc koszty. Dlatego czynności obserwacyjne, a także inne działania detektywistyczne, prowadzone są przez odpowiednio dobrane zespoły detektywów popartym doświadczeniem i praktyką nabytą w Wydziałach Operacyjnych, Wywiadowczych i Kryminalnych. Nasze zaangażowanie w pracy wynika z merytorycznego przygotowania oraz profesjonalnego podejścia do każdego zlecenia. Każda sprawa jest traktowana indywidualnie, poświęcamy jej niezbędną ilość czasu, aby zamawiający usługę był w pełni usatysfakcjonowany.

Uczciwość

Przyjmujemy do realizacji tylko takie zadania, w których widzimy możliwość udzielenia klientowi pomocy w rozwiązaniu jego problemu. Podczas realizacji zleconego zadania będą Państwo informowani o postępach w sprawie, ponieważ istotny jest obustronny kontakt z Klientem. Sposoby i środki działań dobierane są indywidualnie do specyfiki i rodzaju sprawy tak aby wykonana została szybko i sprawnie – na ile to możliwe, a zarazem z oczekiwanym efektem. W razie potrzeby detektyw jest gotowy uczestniczyć w postępowaniu sądowym a materiały zgromadzone podczas czynności stanowią mocny materiał dowodowy praktycznie niemożliwy do podważenia przez stronę przeciwną. Dlatego też przeważnie sądy kwalifikują nasze dowody w postępowaniach bez naszego wzywania.
Zachęcamy Państwa do wybrania naszego biura detektywistycznego i powierzenie nam swoich problemów, a my postaramy się rozwiązać je jak najlepiej potrafimy.

Doświadczenie

Dwudziestoletnie doświadczenie w wydziałach o charakterze operacyjnym, wywiadowczym i kryminalnym oraz szereg kursów, szkoleń i działań przekładają się na dalsze osiągnięcia i wyniki w pracy detektywa. Mając odpowiednie doświadczenie i wiedzę procesową wskażemy właściwy sposób postępowania przed organami i instytucjami państwowymi. W przypadku trudności skontaktujemy z właściwym prawnikiem, doradcą, specjalistą bądź biegłym. Po zakończeniu działań Zleceniodawca otrzymuje pełny komunikat pod nazwą „Sprawozdanie końcowe”, zawierający szczegółową informację o przebiegu i wynikach podejmowanych czynności oraz załączniki w postaci nagrań foto – video i innych zebranych materiałów i dowodów.
Biuro Detektywistyczne WYKRYWACZ łączy w sobie wszystkie cechy i umiejętności jakie powinien mieć profesjonalny detektyw.

Zatrudnij nas i rozwiąż swoje problemy

Nasi zadowoleni klienci
Opinie